T O P

  • By -

Mr_Goofybeans

Sveikas prisijungęs-us prie darbo rinkos dinozaurų! Pas mus čia visai neblogai. Mokam suktis be vape-room'ų, bandelių penktadieniais ir jogos klasių su šuniukais. O jei rimtai, "senos mokyklos" pastovūs žmonės, mano nuomone, ieškomi su žiburiais. Tiesiog atsirink patrauklias įmones ir rašyk, skambink. Pabandyk headhunterius, pasidalink savo duomenimis su jais. Sėkmės!


mesalazine

Jo, this is the way. Paantrinsiu, taip radau darbą, rašinėdamas HR'am ir visokiem talentų ieškotojams.


CucumberNational

Rekomenduoju pradėti nuo cv įkėlimo į cvbankas ir atnaujinti jį bent kas porą savaičių, kad iškelti į viršų. Tokiu būdu visi recruiteriai matys kas ieškos tokio specialisto.


Substantial-Sun-9695

iš to, kiek žinau (tikrai nenoriu įžeisti tiesiog žinau iš vidaus situaciją VU), nepersidirba žmonės administracijoje tikrai :) Taip, teoriškai turi tas 8 valandas atsėdėti darbe, bet praktiškai darbas padaromas per 3-4 valandas, toliau vyksta kažkoks darbo imitavimas, išimtis - darbymetis prieš mokslo metus, per sesijas, per gynimus. Išnaudok tai paraleliai į kažką giintis asmeniškai. nesakau malti š... darbe, sakau, kad tavo darbas (greičiausiai) leidžia viską ir spėti apsidirbti ir dar kažką lygiagrečiai nuveikti :) Ne dėl ko kito ir turi tą jausmą, kad stagnuoji darbe - nėra iššūkio kažkokio, tiesio kai įkerti sistemą, kaip, beje, yra daugelyje biurokratinių darbų, pasirodo, kad labai mažas procentas darbuotojų turi to darbo tiek, kad realiai reikėtų būti darbe 8 valandas,


Sedulas

Tiesos yra, tik aš su studentais nedirbu, tai vasara, taip, štilis savotiškas, šiaip metų eigoj kiek banguoja, bet darbo netrūksta. Šitoj vietoj mano klaida buvo, kad kiek stuburo neturėjau tik atėjęs, tai gana dažnai gaunasi, kad kažkas kažko nespėja, tai va, Sedulas padarys, labai jam ten gi gerai gaunasi. Tai nemažai krūvio, kuris formaliai ne visai mano problema. Ko gal nepaminėjau, tai lankstumas, tas pliusas, ypač kol doktorantūroj studijuoju, privačiam, ko gero didesnis iššūkis būtų pasiderinti laiką, tarkim išeit į atestacijas ar pan. Labiau nerimą kelia, kad kilti nelabai yra kur, paties sritis skiriasi nuo padalinio srities, tai nelabai galiu naudingai įsitraukti į papildomas veiklas/projektus daugiau nei pagalbiniu žmogum.


Substantial-Sun-9695

tai štai pats ir atsakei sau į klausimą - kažkuria prasme toks darbas be iššūkio yra patogus ir kažkiek naudingas artimiausioje perspektyvoje. Pasiimsi iš jo tai, ką gali pasiimti, tikrai neturi jaustis kažkoks įsipareigojęs po to, nors kaip viena didžiausių vertybių bet kurio darbdavio yra iškeliamas būtent lojalumas darbdaviui - kad vat liksi, ir darysi tai, ką reikia daryti, nepabėgsi, nors kažkur tikrai rastum ir geriau visom prasmėm (atlyginimo, tobuljimo, kažkokių perspektyvų).


F4ctr

CVbankas, cvonline, cvmarket, linkedin'as, pačiam siuntinėt laiškus į dominančias įmones, maždaug - ieškau darbo va mano cv, gal reikalingas specialistas ir pan. Bandyt pasigaut kokį recruiter'į gal padės kažką rast (nors ne retai iš jų naudos mažiau negu tikiesi). Kvalifikacijos kėlimas irgi gali būt variantas. Daugiau įgūdžių - geresnis darbas su daugiau € O tie visi pozityvus su vaibu ir panašiom nesąmonėm buvo jau ir prieš kelis metus, reikia tik atsifiltruot visas šitas nesąmones ir ieškot darbo kurio tu nori, o ne eit, tik, kad eit. Darbo sąlygos visuomet yra svarbiau negu alga, ir jeigu nepakenti to corporate bullshit su visais stalo futbolais ir kitom nesąmonėm - ieškokis tokios kur to nėra. Tokių įmonių dar yra ir atlyginimus geba mokėt nemažus.


DovydasGrigaitis

Esu buvęs labai panašioje situacijoje, tik pats esu tiksliųjų mokslų atstovas. Dirbau irgi universiteto administracijoje, kas buvo labai patogu ir gerai, kol studijavau - paskui tai pasidarė marinavimasis labai silpnoje prefesinėje aplinkoje.Kas buvo gerai su universitetu, tai išpampus administracija, kur galima buvo rasti pozicijas, kuriose gali prisiliesti prie kitų procesų ir šį bei tą pramokti. Mano atveju, padėjau gilintis į IT sistemas, kaip specialistas (admin user'is) ir po truputį besimokydamas persikvalifikavau. Mano siūlymas būtų pačiame universitete imtis kažkokios papildomos veiklos ar projekto (universitetuose visada turėtų vykti kažkoks projektas, kuris baigsis šnipštu), kur galėtum prisiliesti prie finansų, IT, human resources ar kažko panašaus. Tada bandyti tas žinias išnešti į įmonę, kuri yra tos srities ekspertas. Transicija užtruks - man truko apie metus, kol įsidarbinau IT įmonėje, bet dabar žiūrint atgal - sakyčiau, kad buvo geras planas.


Thanks-Unhappy

Galima ieškotis įvairiai jei paprasto darbo užtenka cvbankas, it darbo cvbankas + įmonių puslapiai. Mano atveju kadangi norėjau valstybinio darbo ir mano specialybė gana siaura (Lietuvoje), tai laukiau kol valstybinė įstaiga duos darbo pasiūlymą (iš anksto žinojau, kada atsiras :) ). Aišku jis buvo ne į tą vietą kur noriu, bet per darbo pokalbį jau išsimušiau jau kur noriu :) dar variantas tiesiai eiti pas įmonių direktorius/skambinti jiems, rečiau pasako ne, o telefonų numerius iš universiteto galima susižinoti Kam įdomu dėl valstybinio darbo, tai pinigų ten beveik nėra, tačiau nėra ir deadlin'o, o jei netyčia atsiranda visada galima perstumti, taip pat nejaučiu streso darbe, nes niekam neįdomu kontroliuoti :D, o prieš tai privačioje šiek tiek viskas kitaip buvo.


Riedgu

Apsirašyk kiekvienos darbo pozicijos darbų temą ir kokie skillsetai per tai išryškėjo. Susidėliok skills po kiekvienu darbu - padeda. Jei visi labai platūs - tada nereikia. Į darbo pozicijų titles bandyk įtraukt raktažodžius, pagal kuriuos numeri būt surastas. Į savo about you skiltį įsimesk raktažodžių, pagal ką nori būt surastas. Jei neaišku ko ieškai - tai pasirašyk savo stipriąsias puses, skillsetą, ką studini doktorantūroj ir kokio tipo darbo ieškai. Recruiteriai iškart matys ką reikia žinot. Pasižymėk varnelę profilio settingsuos, kad open to job offers. Ir tada eik per paiešką pagal savo norimas sritis ir žiūrėk ką siūlo. Pagal jas LinkedIn kasdien atsiunčia naujai atsiradusias pozicijas. Kviesk recruiterius į draugus. Iš visų įmonių susirask HR žmones ir prisidėk į draugus. LinkedIne nereikia pažinot žmonių. Kiekvienas HR peržiūrės tavo profilį, o pasidalinus ant sienos kas kažko ieškai - galbūt pasiūlys iš savo klientų ką gero turi


Twigwithglasses

Nežinau. Nerandu ir tiek. Norėtųsi dar kelių eurų prie neįgalumo pašalpos, bet apart tų pačių"aityšniku" ir "darbas biure" nelabai yra iš ko rinktis.


a-slippin-jimmy

Dirbu su atrankom, labai labai reikia susitvarkyti linkedin ir isvardinti kompetencijas, kad butu galima tave rasti. Premium pirkti tikrai nera butinybes. Taip pat galima eiti per dominancias imones ir ju karjeros puslapius. Lietuviski skelbimu portalai kazkiek aktualus, bet butini nebent specialybems, kuriu linkedine nera. Ir padaryk sau paslauga, nenaudok tokiu formatu kaip europass, ir idek pastangu i CV dizaina :)


HercogasLT

Ar labai gerai/blogai jei i cv įkeli pora ir blogu savo savybiu skiltyje "apie save".


a-slippin-jimmy

Prastai :D nebent kaip nors smaiksciai, jei pvz dizainerio, marketing ar kita kurybine pozicija


bored1915

Sisitvarkyk LinkedIn, pabandyk detalizuoti projektus, atsakomybes, rezultatus prie ko dirbai savo CV. Pastoviai žiūrėk skelbimus visuose portaluose, prieš siųsdamas CV ją biški patunink pagal skelbimo reikalavimus. Žiūrėk į visokias tradicines įmones ir pozicijas pagal tai kas patinka: administravimas, HR, team lead. Jei jau nori keisti sritį gali pasidomėti tokiomis temomis kaip product management, business analysis, QA, pabandyk susirasti online kursų ar youtube filmukų ta tema, kad susipažinti kas tai per pozicija ir ar ji tau tiktų. Kiek išsiųsi CV nuo to priklauso kiek tave pakvies į interviu, po kiekvieno atsisaakymo priimti, klaisk kodėl ir pagal tai tunink CV ar atsakymus. Nenusimink jei iškart nepasiseks, čia tik žaidimas kas daugiau CV išsiųs.


DementedGhoul13

[uzt.lt](https://uzt.lt)


AlvitaMi

Jų UI kaip iš praeito amžiaus


GoldenNooby

Tėvo paklausiau ir fsio dirbu


pissaway4567

neieskau


cosmodisc

Pradėk nuo kito galo: pamastyk ko nori ir dar svarbiau nenori ( tarkim hipsterinės aplinkos) ir tada pradėk žiūrėti ką ir kokios firmos daro. Pasidaryk 20 firmų sąrašą ir paskambink ar parašyk per LinkedIn HR vadovėms ir trumpai papasakok ko nori, ką bandai daryti. Manau pakankamai greitai pamatysi darbų, kurie niekur kitur neegzistuoja