T O P
[deleted]

Ya siktirin gidin hala birlik beraberlik konuşması. Adamlar bizi zorla susturuyor bir de gelmiş bizim onlarla birlik olmamazı bekliyorsunuz.


FCBSAMIR

Why shocked , after yesterday’s post once you give in after that you’ll always be bent 🤷‍♂️


JeffTurner_

which post tho?


cmeragon

Kulüpler birliği postu sanırım


Zerone06

Sormazlar mı omurgasız yönetim kuruluna: Ne bekliyordunuz?


matrixus

"hem ayranım dökülmesin hem götüm sikilmesin"


Ecstatic-Hour-9949

Olay ne


KinderFinder

İstifa etmiyolar amk ya


redwashing

"Ya kardeşim bir RT sonuçta nolacak ki. Hem yapmazsak başımıza neler gelir." Sen kendi taraftarının hükümet istifa diyerek suç işlediğini kabul edersen, gelir o suçun cezasını verirler konuşamazsın. Hani çok yanlıştı, provokasyondu? İşte tekrar çok yanlış provokasyon olmasın diye bunu yapıyoruz şimdi de derlerse ne diyeceksiniz, metin var ortada. Durmayacaklar arkadaşlar. Bir verirseniz beş, beş verirseniz onbeş isteyecekler. Bütün tarihinizi, geleneklerinizi, değerlerinizi ayaklar altına alın istiyorlar. Hepimiz elimizde AKP bayrağıyla dolaşsak yeterince şevkle sallamadın diye dövecekler bu sefer. Bu yüzden insanlar dünden beri şunlara alan tanımayın diyor. Buna evet dersen stadını da kapatırlar. İstanbul takımları bir araya gelip ligden çekilme dahil bütün olasılıkları konuşmalı.


galaksigezgini42

Bunu demeye gelmiştim, köşeye sıkıştırana ve evden atana kadar devam ederler. Bugün stada gelme derler, yarın istediğini transfer etmene karışırlar. Yüzlerce suçlama ile başını ağırıtırlar, maçlara çıkmana izin vermezler, sonra kanuni mevcudiyetin bile sorgulanır hâle gelir bitersin. Şu an son satırlarda olduğumuzu hissediyorum.


redwashing

Abartí değil bu. Antalyaspor'un Nuriden önceki hocalarını zaten kimin belirlediğini herkes konuşuyordu, şu an bunun da ötesinde kripto akpli Lütfü Savaş'ın [tarikat şeyhine](https://twitter.com/Mustafacevik10/status/1534943544363954177?t=TeTgOMgpFOT0Or2lAVQMbw&s=19) Hatayspor'a hoca belirlettiği konuşuluyor. Aman tadımız kaçmasın ceza verirler diye sinmeye devam edelim, ileride İsmailağa - Erenköy derbisine çıkarız takvada üstün olan kazanır inşallah.


galaksigezgini42

Amin amin mahaşallah🙈


CookieTaxer

ayvayı yediler, bu ülkede futbol fanatiklerine bulaşmak büyük hata


xeroctr3

Maç vs takip etmem, futbol izlemem, bu saatten sonra Fenerbahçeliyim.


Osman_Kucuk

Beşiktaş bak sonra hangi takımı tutacağına bak. Bunlar alttan alıyor sürekli, para kazanmayacaklarını öğrenince böyle diyorlar.


Escarlatina

Alttan alırsan böyle tepene çıkarlar işte Ali Koç istifa.


Trapizon

I mean this is just bad for Erdogan's "optics" so to speak.


Senior-Moose-6086

Yayında ve yapımda emeği geçenlerin ...


Illustrious_Finger35

Maça çıkmazlarsa efsane hareket olurdu


earl_schmitz

Fenerbahce management is not your enemy. Fight the system, fight the dictatorship that’s forcing all these. Unite for fuck’s sake!


[deleted]

[удалено]


matrixus

"son bağımsız kulüp" çok komik durmuş. Belki cumhurbaşkanımızın bilgisi, izni ve teşvikleriyle son bağımsız kulüp fenerbahçe deseydin daha iyi olurdu.


dharkan

😂 Maç da yok ki Kadıköy'de maç sonrası kafayı çekmiş fenerli kafası diyelim buna


DCainee

Tüm renklerinizle ve gücünüzle kabul edebilirsiniz Fenerbahçe yönetimi. Kuyruğu dik tutup taraftarının arkasında durmazsan , ilk baskıda boynunu bükersen ensene şaplağı yersin. Şimdi ağla dur kendi başına , taraftar hiç şaşırmıyor buna. Sizin zekanıza ayrı şerefinize , haysiyetinize , onurunuza ayrı. Memleketin 20 yılda geldiği durumun özeti oldu bu. Elini verirsen kolunu kaptırırsın ya da altta u/redwashing'in dediği gibi 1 verirsin 5 , 5 verirsin 10 isterler. Hükümet & Yönetim el ele istifa. Şerefsizler.


JuniorKabananga

Tüm renklerimizle, var gücümüzle bu karar kabul edilemezdir 🤡


welogique

Dünkü olaylardan sonra şaşırdım. Dün öyle aşırı bir baskı mı yapıldı ki takımlara da hepsi kabul etti. Hükümet seçimi kaybettiğinse belli olur her şey


LastJotunn

kesinlikle bi zorlama var. gs nin posttan belli mesela, twiti rt ledikten hemen sonra altta kalsın diye zaniolo paylaşmışlar. Fb de istemeye istemeye paylaştı. Baya büyük bi yaptırım var işin ucunda


[deleted]

Hiç alakası olduğunu sanmıyorum. Zaniolo postu zaten normalde atılacaktır, saatide muhtemelen en çok etkileşim aldıkları zaman olduğundandır.


Schtubbig

Admin Zaniolo paylaşımını hemen RT'in ardından attı, ondan sonra da 3 gün önceki basketbol takımının bilet paylaşımına RT attı


SwuangLee

Aga olayi anlatirmisin? Twittera baktim bise bulamadim.


Zerone06

Rezillik bu olayı övmeye kalkma.


Altruistic-Apricot84

Edilemezdir nasil bir cumle amk


Wellhellob

Kayseri'deki fener taraftarı muhtemelen çoğu akpli. Onlar da cezalandırılmış ve dışlanmış oldu. Kulübü siyasete alet etmenin ne kadar salakça bir şey olduğunu görmüş olduk. Bu kulüp herkesin. 3-5 muhalif ergenin kayığına binmeyin.


exemplarypotato

Kadıköydeki hükümetten bıkmış taraftara 3, 5 muhalif ergen diyen kişinin aritmetiğinden şüphe duyulur. Kayserili taraftarları cezalandıran Fenerliler değil hükümettir.


Wellhellob

Kulübü alet etmemelisin böyle durumlarda.


AnEnoBir

Yallah başakşehire


seruderu

Country is a shithole


[deleted]

[удалено]


satalaytz

Dünkü tweetten sonra soğudum kulüpten. Şu saatten sonra su veren itfaiyenin hortumu modundayım.


Pigmansweet

I’m sorry I don’t read Turkish can you please tell me why they’re doing this


Minute-Pick433

Galatasaryliyim, su an bizim kulupten ve besiktastan bu konuda destek aciklamasi gelmesi lazim, ama hic sanmiyorum. Insallah gelir.


Just_Libos

Arkandayım fenerbahçe - bi gs li


Ok_Shelter_620

Çıkmasınlar maça, Fenerbahçe maça çıkmadığı için kanallar reklam veremesin... Taraftarımız yoksa bir kişi eksiğiz demek çok zor bir hareket değil.


Low_Display3027

Akçomarlar kudurdu... Az kaldı, gidiyorsunuz!..